محاسبه عدد کوآ و خصوصیت عنصر وجودی شما

محاسبه عدد کوآ و خصوصیت عنصر وجودی شما

عدد کوآ یا عدد عنصر وجودی و دربعضی از جاها به عدد شانس نام گذاری شده است. در این مقاله ما محاسبه عدد کوآ را رایگان به شما دوست عزیز آموزش می دهیم. سال تولد میلادی تان را محاسبه کنید : برای محاسبه سال تولد خود و تبدیل ان به ماه میلادی به صورت زیر عمل کنید
* افرادی که از اول فروردین تا دهم دی ماه متولد شده اند باید تاریخ تولدشان را با عدد ۶۲۱ جمع کنند .
* افرادی که از تاریخ دهم دی ماه به بعد تا آخر اسفند متولد شده اند باید تاریخ تولدشان را با عدد ۶۲۲ جمع کنند .
۲- پس از اینکه تاریخ تولدتان را به میلادی محاسبه کردید باید دو رقم آخر سال میلادی تان را با هم جمع کنید و حاصل را تا جایی با هم جمع نمائید که به یک عدد تک رقمی برسید.
۳- اگر زن هستید عدد بدست امده را با عدد ۵ جمع کنید ( اگر عدد تک رقمی نبود باهم جمع کنید تا تک رقمی شود ) و اگر مرد میباشید عدد بدست امده را از عدد ۱۰ کم کنید.

به طور مثال مردی متولد ۲۷ اردیبهشت سال ۱۳۷۵ باشد
۱۳۷۵ +۶۲۱=۱۹۹۶
۹+۶=۱۵
۱+۵=۶
۱۰-۶=۴
عدد کوآ این مرد ۴ می باشد
عنصر وجودی او چوب هست
خصوصیت عدد ۴ ها
رمز موفقيت در زندگي چهارها، ثابت قدم بودن است. اينان در وجهه مثبت، افرادي صبور – واقع‎بين – داراي احساس و منطقي متعادل و پيش رونده هستند و اگر از استعداد خود بهره كافي بگيرند، توفيقات خوبي در زندگي به دست خواهند آورد. اما در وجهه منفي، بسيار عجول – زياد خواه – بدون پشتكار – و اغلب داراي حالات و افكار متغير هستند .
هدف اصلي چهارها در اين جهان، رسيدن به امنيت رواني و ارتقاء روحي است. اين افراد جهت رسيدن به اين مقصود، ابتدا بايستي در درون به ثبات عاطفي و ذهني و احساسي برسند،سپس با اشتياق – تعهد – صبر – هدف خود را دنبال كنند .
چهارها قبل از هر چيز بايستي اهداف زندگي‎شان را مشخص كنند. سپس با اين تعهد و اراده كه همه قواي خود را در آن جهت به كار خواهند گرفت، به سوي اهداف خود حركت كنند .
ابتدا اين كه هدف آنها بزرگ يا كوچك است و يا اهداف مادي يا معنوي است، نبايد حائز اهميت باشد. مهم اين است كه قواي دروني آنان از حالت ايستايي خارج و با تعقيب عميق هدفها پويا شود. پس از اين كه قواي دروني آنها از حالت ايستايي خارج شد و به همراه آن، افكار و عواطف و احساستشان نظم گرفت، آن وقت مي‎توانند اهداف بزرگتر را دنبال كنند .

برای شناخت بیشتر عنصر های وجودیتان پکیج فنگ شویی جامع را تهیه کنید و از این طریق شغل مناسب خود را بیابید و مسیرتان را با اطمینان و لذت ادامه دهید .
ممنونم از همراهی شما عزیزان.

اگه خوشتون اومد لطفا به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

سه × یک =

فهرست